گروه مزرعه کارآفرینی یک مجموعه پرانرژی و فعال در حوزه کشاورزی است که با هدف گسترش فرهنگ رعایت استانداردها و الگوهای کاربردی در حوزه کشاورزی، دامپروری، شیلات و مشاغل خانگی، با رویکرد تحقق تولید ثروت ساز و پایدار ایجاد گردیده است.

این مجموعه در زمینه تولید انواع نهال غیر مثمر و مثمر و نشاء گیاهان زینتی، دارویی و زراعی و همچنین تولید و واگذاری مرغ بومی اصلاح شده تخم گذار فعالیت میکند.

از جمله فعالیتهای شاخص ما تولید تخصصی پائولونیا (پالونیا) فورتونی (به عنوان اولین وتنها تولید کننده در سطح استان سمنان) مخصوص زراعت چوب و تولید ارقام متنوعی از انگورهای پرمحصول تجاری و گل محمدی می باشد.

فعالیت در بخش توسعه مشاغل خانگی روستایی، باهمکاری سازمان های مردم نهاد (NGOها) ، سازمان های دولتی و خصوصی، و اعزام کارشناس متخصص به مناطق مورد نیاز همواره از علاقه مندهای و برنامه های جاری ماست.

در طی سالیان گذشته کلاس های اصلاح الگوی کشت با رویکرد کشت گیاهان کم آب (کم آبخواه) و مقاوم به شوری و خشکی و تولید گیاهان داروئی و رواج فرهنگ کشت مکمل و نیز کلاس های مشاغل خانگی با گروهای مختلف سنی توسط گروه مزرعه کارآفرینی برگزار گردیده است.

ما به متقاضیان یاداوری میکنیم که برای موفقیت، قبل از تولید، مطالعه بازار تضمینی فروش محصولاتشان را انجام دهند و یا اینکه آن را به ما بسپارند.

همچنین به آنها  آموزش میدهیم که در حوزه کشاورزی، قبل از کاشت، باید به دو عامل بازار و ایجاد بستر مناسب برای استقرار گیاه توجه داشته باشند 

ما گیاهانی تولید میکنیم که مطابق با الگوی مناطق کویری و مناطق معتدله هستند، خطر سرمازدگی و آفت غیرقابل کنترل ندارند و میزان محصول و قیمت فروش تاحدودی قابل پیش بینی است.


به نظر ما این حق کشاورز است که به هدفی بالاتر از خرید نهال دست پیدا کند.


 

چرا ما را انتخاب کنید؟

  • تولید نهال و نشاء باکیفیت
  • بهترین قیمت برای محصولات و خدمات
  • مشاوره رایگان برای کاشت
  • پشتیبانی تا حصول نتیجه
  • مشاوره تخصصی برای ایجاد بازار فروش

مزایای کار با ما

کیفیت و استاندارد محصولات ما

محصولات مد نظر خود را با کیفیت و استاندارد تامین کنید.

کسب رضایت مشتریان

ما صفا فروشنده نیستیم، بلکه به شما متناسب با شرایط خودشما برنامه میدهیم حتی اگر محصول مدنظر شما را نداشته باشیم

ترسیم چرخه تولید تا بازار

ما برای شما در 5 مرحله از قبل تولید تا بازار برنامه ریزی می کنیم.

عرضه مستقیم

با خرید از تولیدکننده و حذف واسطه ها، بهترین محصول با بهترین قیمت را داشته باشید.